Zarejestruj

dodaj opinię o fachowcu

Dodawanie opini jest dostępne tylko dla zarejestrowanych Użytkowników.
Jeżeli posiadasz konto w naszym serwisie, zaloguj się na swoje konto.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, zarejestruj się w naszym serwisie.
Rejestracja jest całkowicie BEZPŁATNA i zajmuje około 2 minut.
szybka wiadomość

Wyślij szybką wiadomość do fachowca

Wysyłanie wiadomości do fachowca jest dostępne tylko dla zarejestrowanych Użytkowników.
Jeżeli posiadasz konto w naszym serwisie, zaloguj się na swoje konto.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, zarejestruj się w naszym serwisie.
Rejestracja jest całkowicie BEZPŁATNA i zajmuje około 2 minut.
E1 Gokart Poznań
branża: Usługi
opinie: (2)
ocena: (10.00)
dodaj opinię
Telefon
+48 607 111 125
E-mail
Strona www
Adres
Cisowa 6
60-185 Skórzewo

powiat: poznański
województwo: wielkopolskie
szybka wiadomość

Witamy na najnowocześniejszym torze kartingowym w Polsce!

Od podstaw wybudowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym swoje oczekiwania zaspokoją zarówno amatorzy jak i profesjonalni zawodnicy. Na powierzchni 4500m2 znajduje się hala z wewnętrznym, dwupoziomowym torem o długości 450m oraz część zewnętrzna o długości 150m. Poznański projekt to efekt kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu toru kartingowego E1Gokart w Kielcach oraz wizyt na najciekawszych torach kartingowych w Europie.

Cel naszych działań był jeden – stworzenie najnowocześniejszego toru kartingowego w Polsce. Dwupoziomowy, szybki i techniczny tor oraz najnowsze wyposażenie zapewniają niesamowite wrażenia.

Antresola nad Pit Stopem to miejsce gdzie mieści się recepcja z kawiarnią wyścigową i dwie sale, o powierzchniach 30m2 i 150m2, przeznaczone do wynajmu. Antresola zapewnia doskonałe warunki do spędzania czasu i obserwacji zmagań na torze. W każdej chwili nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji imprez prywatnych i firmowych. Kompleksowo przygotujemy dla Państwa imprezę integracyjną, szkolenie czy konferencję. Łączymy scenariusze biznesowe z aktywnym spędzeniem czasu na torze kartingowym. Organizujemy również w klimacie wyścigowym imprezy prywatne – spotkania przyjaciół, urodziny, wieczory kawalerskie.

Dysponujemy dwudziestoma najnowszymi gokartami wiodącego producenta – francuskiej firmy SODIKART. Dla najmłodszych Klientów przygotowaliśmy gokarty juniorskie SODI LR5. Dzięki regulacjom fotela, pedałów i kolumny kierowniczej komfortowo i bezpiecznie korzystają z nich już 6latkowie